Zboží (sebrané a vydané) lze na METAFORY.CZ nakupovat:

  1. Po jednotlivých kusech, které zašleme obratem po zaplacení na dodací adresu - dle vybraného způsobu platby a dopravy. Jelikož se jedná o publikace/tiskoviny (kde jejich součástí je nejen doporučená cena, ale základní obchodní informace) je samotné zboží považováno také za účetní doklad.
  2. Po více kusech určených zejména k jejich dalšímu prodeji. Při větším odběru je vzhledem k odebranému množství snižována cena, a navíc od objednávky nad 600 Kč není účtována doprava ani dobírka. Při odběrech nad 1200 Kč zavezeme zboží dle našich možností na bežně dostupnou adresu v Karlovarském kraji. Účetní doklad - pokladní, nebo faktura s dodacím listem - je samozřejmě součástí dodávky.
  3. Pokud to vyžaduje zvolený způsob platby a dopravy - je objednatel kontaktován e-mailem, případně telefonicky s upřesněním způsobu platby a termínu dopravy. V každém případě je součástí potvrzené objednávky její číslo, které zákazník využije jako variabilní symbol, při platbě na transparentní účet 2600268683/2010, který je základním registrem pro dohledání chyb, případně i reklamací. V případě, že zákazník nechce využít tento účet pro platbu, lze v poznámce požádat o jiný způsob úhrady.

zBoží (virtuální) na METAFORY.CZ lze vybírat a nakupovat v těchto variantách:

  1. jako TIP s nulovou cenou, který slouží zejména k přípravě vydání, nebo jako požadavek na zaslání podkladů k užívaní uvolněného díla
  2. jako předobjednávku na připravovanou sbírku nebo album písniček
  3. jako objednávku na zpracování originální sbírky na zakázku
  4. jako objednávku na dodání zboží, které je skladem

1. Nakupujte zadarmo s vTIPem ;-)

U zBoží se objevuje cena 0 Kč na TIP do sbírky, na nahrání, nebo volné užití, které slouží pro vytvoření výběru pro jejich vydání a vytvoření kontaktu s autory. Pokud nám pošlete alespoň 20 TIPů, tak my vám e-mailem zašleme sbírku "REVOluční pLísně" v PDF vydanou v roce 2009 k 20.výročí sametové revoluce, kde jsou i texty, které na METAFORY.CZ nenajdete. U volného užití nabízeného díla vám zašleme podklady a návod k užívání díla.

2. Podpořte nás předobjednávkou

Předobjednávky slouží k tomu, abychom získali prostředky na provoz METAFORY.CZ a zejména na vydání tištěných sbírek, případně nahrání písniček. Pokud si předobjednáte sbírku, nebo album s písničkami, pošleme vám e-mailem elektronicky podepsanou fakturu po jejímž uhrazení do 45 dnů vydáme nabízenou sbírku/album a pošleme všem, kdo budou mít uhrazenou předobjednávku. Pokud v tomto termínu podpoří více zákazníků vydání v min.nákladu 500 ks pro ofsetový tisk, budou sbírky vydány ještě dříve, v opačném případě všechny předobjednávky uspokojíme sbírkou vytištěnou digitálně. U předobjednávek je balné i doprava zdarma.

3. Nechte si sestavit originální sbírku

METAFORY.CZ přícházejí s novou službou, a to v sestavení sbírky na zakázku podle výběru zákazníka. Jde o sazbu objednaného zBoží přímo autory a dodání sbírky e-mailem buď v PDF s omezením jeho tisku a elektronicky podepsané, nebo digitálně vytištěné sbírky včetně podpisu autora. Podmínkou pro sestavení sbírky na zakázku je však objednání min. 20 položek.

Dodavatel a provozovatel METAFORY.CZ:

Michal Sadílek
Nám. Václava Řezáče 14
360 09 Karlovy Vary

IČ: 64850200
DIČ: CZ7210021918 (nejsem plátce DPH)

Živnost registrována u OŽÚ Karlovy Vary, č.j.: ŽÚ/F/01/0594/96 a č.j.: ŽÚ/F/01/0136/2000.