OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Máme, co jsme chtěli?

Opravdu velmi těžká otázka v této neklidné době. Je to vlastně láska nevlídná, láska pod knutou, kterou projevují v ČR voliči Miloše ZemanaSPDANO, nebo ti co v Karlových Varech nepřišli k referendu.

Mnoho z nás je nyní jak po výprasku, jak po bičování knutou z peněz, moci a podvodů, kterým se čím dál více lenochů, lemplů, lumpů, ... tedy lhářů a zlodějů chce živit. Nečte se vám to lehce, a ani věru mě se to lehce nepíše, však přiznejme si, že na tom máme svůj podíl viny naší politickou, kulturní a společenskou letargií - alespoň v Karlových Varech, kde chcípl i ten zkamenělý pes ze smečky Karla IV., co se za jelenem vrhnul do horkých pramenů Vřídla.

Nemá však smyslu lkát a fňukat nad výsledkem Volby prezidenta ČR a Prvním karlovarským referendem, když pořád máme svobodu a snad i demokracii, ve které se za pomoci práva můžeme dobrati spravedlnosti. Jak říkám své ženě i dětem - spravedlnost neexistuje - když se snažím mocenským přístupem vynutit si jejich pozornost, přízeň nebo kázeň, a přitom zjišťuji jak ti nejmenší a nejmladší mají více citu a rozumu, než my starší, kteří mnohdy nedokážeme přečíst víc než status, post, titulek, perex tedy úvodník.

Pro ty z vás, kteří tohle tzv. dáte, tedy dovedete ještě naslouchat, číst mezi řádky, a milovat své bližní - mám jednu skvělou zprávu. NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ! Jestli jsem ve vás vzbudil pocit naděje, dokázal vaše myšlenky nasměrovat pozitivně k usmíření se se vším, co vás ještě před chvílí frustrovalo, či vás opíjelo Pyrrhovým vítězstvím - ANO píšu to Vám pane prezidente Miloši Zemane, pane premiére Andreji Babiši a pane primátore Petře Kulhánku a především vašim voličům a podporovatelům, jako je například zcela zpitomělý πTomio, tedy přesněji poslanec parlamentu ČR Tomio Okamura vyčerpaný radostí nad tím děsným a těsným vítězstvím!

Lhali jste pánové a vůbec se za to nestydíte, ba co hůř - vy jste na to hrdí a pyšní, stejně jako vaši podržtaškové, klaky, nohsledi a vůbec morální odpad české společnosti. ANO jsem takto drsný a přímý, neboť PRAVDA a LÁSKA v této neklidné době musí taky někdy zvítězit, alespoň snad ve vašem s..vědomí. A nepíšu to tu jako vyznavač kultu Václava Havla, ale jako jeho pokorný žák, ctitel i kritik. Píču to proto, že umíte číst a já doufám, že snad ještě i myslet, a necháte se mnou vyprovokovat alespoň k vnitřní sebereflexi (třeba i záměrnou chybou v prvním slově této věty, které tak rádi užíváte). Václav Havel se o to také pokoušel v neklidné době po sebeupálení Jana Palacha. Já jen doufám, že nejste stejně nemocně zaslepení mocí, nebo dobrými z..radami vašich poradců, přátel, kamarádů, nebo soudruhů - ako bol Vasil Biľak, Indra, Kapek, Kolder, Švestka, Nový, Husák ... tenkrát.

Jestli je vaše svědomí, co se týká kampaně i výsledku voleb a referenda čisté, dovolte mi poděkovat vám za vaši práci a úsilí ve veřejném životě, zvláště pak za vše dobré a užitečné, co jste pro Českou Republiku i Karlovy Vary udělali, ať už účel toho byl posvěcen nečestnými prostředky. Zvláště Petru Kulhánkovi, kterého ke lžím v KRL°ež na straně 16 i v rozhovorech s novináři, a hlavně k separaci místního referenda od prezidentských voleb přivedl nátlak z jeho okolí a samozřejmě pud politické sebezáchovy. Konečně to oddělení volebních místností vedlo k velmi korektnímu průběhu voleb, kde se již nemá diskutovat, ale přijít, odvolit a spočítat výsledky. Pokud však není naplněno QUORUM 13.266 o 344 osob, tedy 12.922 oprávněných voličů přijde tím pádem zbytečně k místnímu referendu přes všechny překážky, které jim byly odbporně kladeny do cesty, tak to bude mít IMHO dohru u voleb již letos na podzim.

Proto si vás 2.2.2018 dovoluji všechny pozvat do Karlových Varů na Q PARTY, abychom se dokázali odrazit od morálního DNA, které jsem výše naznačil. Bavme se ovšem o všem tak, aby nás to nejen bavilo, ale hlavně pomohlo to - dostat se dál - snad už konečně JEDNOU BUDEM DÁL.